polsky vyrobce stroju a zarizeni
Stroje na čištění DPF / FAP/ KAT filtrů a katalyzátorů

O FIRMĚ

Společnost OTOMATIC tvoří dvě úzce spolupracující divize:

Specializujeme se na výrobu strojů a zařízení pro autoservisy, zejména na stroje, které slouží k regeneraci a čištění automobilových dílů. Naší vlajkovou lodí a autorským výrobkem jsou stroje na čištění filtrů pevných částic. Kromě toho navrhujeme a vyrábíme zařízení, která tvoří vybavení automyček, a pod značkou Sanit Matic také zařízení pro dezinfekci rukou.
Zabýváme se návrhem a výrobou průmyslových strojů, včetně strojů na zakázku. Našim zákazníkům nabízíme komplexní řešení zaměřené na zařízení pro potravinářský a chemický průmysl, zpracování plastů a další obory. Velmi často se jedná o prototypy strojů, které vyvíjíme od prvotní koncepce až po spuštění u zákazníka. Stavíme zařízení, která splňují konkrétní požadavky a individuální potřeby našich zákazníků.
Zabýváme se také zakázkovým tvářením plechů formou laserového řezání, ohýbání a svařování. Jako subdodavatel se zapojujeme do velkých projektů, pro které dodáváme hotové součásti do strojů, zařízení a celých výrobních linek.

Ochotně s vámi navážeme spolupráci.
Největší výrobce strojů na čištění DPF filtrů v Evropě
NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram