polsky vyrobce stroju a zarizeni
Stroje na čištění DPF / FAP/ KAT filtrů a katalyzátorů

ŠKOLENÍ DPF

Společnost OTOMATIC je nejen předním výrobcem strojů na čištění DPF/FAP filtrů a oxidačních a SCR katalyzátorů v Evropě, ale také týmem odborníků, kteří se nebojí odpovídat na těžké otázky. O našich zařízeních víme vše, protože je vyrábíme od základu. Navíc máme pod kontrolou kvalitu jednotlivých součástek v každé fázi jejich výrobního procesu. Sázíme na vývoj. Testujeme nová řešení a zdokonalujeme všechny výrobky. Proto máme jistotu, že každý náš stroj na čištění DPF filtrů splní očekávání zákazníků.

Velmi rádi se s druhými dělíme o naše znalosti a získané zkušenosti. Ve vašich rukou se stroj na čištění DPF filtrů po naší schůzce stane účinným nástrojem k podnikání.

Zájemcům o podnikání v oboru regenerace a čištění DPF filtrů nabízíme atraktivní školení. Školení je určeno jak začátečníkům v oboru, tak i zkušeným profesionálům s dlouhou praxí.
Jeho nabitý program se skládá z teoretické a praktické části. Výuka probíhá pomocí vlastních strojů a testovacích filtrů.

ROZSAH ŠKOLENÍ:

I Teoretická část:

- Představení služeb regenerace DPF filtrů z podnikatelského hlediska
- Pokročilé teoretické znalosti z oboru konstrukce a fungování DPF filtrů
- Řešení nejčastějších problémů spojených se službou čištění DPF filtrů u osobních a nákladních automobilů.
- Zákaznický servis
- Oběh dokumentů

II Praktická část:

- Identifikace typických a netypických příčin závad DPF/FAP filtrů a katalyzátorů s důrazem na analýzu příčin a následků.
- Osvojení dovedností provádět měření a zhodnotit opotřebení filtru.
- Příprava filtrů na regeneraci.
- Regenerace DPF v praxi – ovládání stroje.

Každý z účastníků školení obdrží na závěr certifikát.
Účastníci školení mají možnost si prohlédnout vybavení a vidět jednotlivé operace, počínaje převzetím filtru od zákazníka a konče jeho odevzdáním po vyčištění.

Naše role se neomezuje pouze na organizaci školení a prodej stroje. Po nákupu stroje můžete kdykoliv počítat s poprodejním záručním servisem a pomocí našich technických poradců.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram