polsky vyrobce stroju a zarizeni
Stroje na čištění DPF / FAP/ KAT filtrů a katalyzátorů

ČIŠTĚNÍ FILTRŮ DPF – Dobrý nápad na podnikání

Čištění filtrů DPF je mezi uživateli dieselových automobilů každým rokem stále oblíbenější a poptávka po nich neustále roste. Častější kontroly emisí prováděné policií znamenají, že čisticí zařízení filtrů DPF se pomalu stává nepostradatelným prvkem vybavení garáží a profesionálních služeb. Navíc rychlá návratnost investic a potenciální zisky ze zařízení dpf podněcují mnoho společností k rozšíření jejich podnikání.

Stanowisko do czyszczenia filtrów DPF

čisticí stanice pro filtry dpf

Rozvoj průmyslu a zdokonalení metod čištění existujících na trhu znamená, že stroj pro regeneraci filtrů DPF již není pouhým prostým podavačem dpf, ale technologicky pokročilým multifunkčním zařízením. V současné době je nejoblíbenějším způsobem, jak obnovit filtry až na 100% jejich původního výkonu, hydrodynamická metoda, která téměř zcela dominovala trhu a vytlačila ostatní. Využívá sílu turbulentního hydrodynamického proudění vody a stlačeného vzduchu z kompresoru. Pohyb tekutiny (pracovní tekutiny) je tlačen vnějším tlakem, který musí překonat odpor proudění ve filtračních kanálech.

Čisticí stroj DPF nabízený společností OTOMATIC se vyznačuje vysokou účinností a účinností. S jeho pomocí můžete vyčistit až tucet filtrů za jeden den.

Dílny stále více upouštějí službu řezání filtrů. Na oplátku začnou nabízet úklidovou službu výběrem směru odborné dílny. DPF určitě pomůže v boji proti nezákonnému postupu odstraňování DPF z dieselových automobilů

 

S rozvojem hydrodynamické metody čištění DPF se otevírají nové obchodní příležitosti.
Majitelé dopravních společností a komunálních komunikačních zařízení se stále častěji ptají na tuto službu. Filtry DPF si také našly své místo ve vozidlech, jako jsou traktory, vysokozdvižné vozíky a stavební stroje.

Doporučujeme vám seznámit se s obchodním konceptem vyvinutým společností OTOMATIC:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram