polsky vyrobce stroju a zarizeni
Stroje na čištění DPF / FAP/ KAT filtrů a katalyzátorů

O FIRMĚ

OTOMATIC se skládá ze tří úzce spolupracujících oddělení:

Specializujeme se na výrobu strojů a zařízení používaných v automobilovém průmyslu, zejména na regeneraci a čištění automobilových dílů. Naší vlajkovou lodí a proprietárním produktem jsou stroje na čištění filtrů částic. Kromě toho konstruujeme a vyrábíme zařízení, která jsou doplňkovými prvky pro myčky aut.

Navrhujeme a vyrábíme průmyslové stroje a vyrábíme stroje podle pověřených projektů. Našim klientům nabízíme komplexní řešení v oblasti zařízení pro potravinářský průmysl, chemický průmysl, zpracování plastů a další. Velmi často se jedná o prototypová zařízení od konceptu až po instalaci u zákazníka. Stavíme zařízení přizpůsobená specifickým a individuálním potřebám našich klientů.

Poskytujeme služby tváření plechů v následujících oblastech: řezání laserem, ohýbání, svařování. Účastníme se velkých projektů jako subdodavatelská společnost dodávající hotové komponenty strojů, zařízení a celých výrobních linek.

Zveme vás ke spolupráci.

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram